ŽABIČKY

• skupina dětí ve věku 3 - 4 let
  • zapsaných 20 dětí
  • paní učitelky: Nováková Vladimíra, Svatošová Kamila

Ve druhé třídě dále rozvíjíme a doplňujeme znalosti a dovednosti dětí, snažíme se zdokonalovat sebeobsluhu, orientaci v prostoru a samostatnost při plnění jednoduchých úkolů.
Činnosti jsou dětem předkládány tak, aby zaujaly a s ohledem k individuálním schopnostem. Zaměřujeme se na správnou výslovnost a slovní zásobu dětí. Při hrách a činnostech je důležitá důslednost, vytrvalost, soustředěnost k tomu, aby dítě dokázalo dokončit zadaný úkol a cítilo pak vlastní spokojenost.
Snažíme se rozvíjet kladné vztahy mezi dětmi, ale i dětí k dospělým i ke svému okolí. Naším cílem je spokojenost a důvěra dětí v příjemném, klidném a podnětném prostředí.

jak to u nás vypadá

Created by © 2009-2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek ~ webdesign ~ Scholastika - zvýhodněná varianta webových stránek pro školy a školky