Naše třídy - Aktuality

stranka-motylci-21
Motýlci

ZÁPIS DO MŠ

Elektronický předzápis a osobní zápis
do MŠ Nová Včelnice 2024/2025

Vážení rodiče,

Zápis do naší školy má 2 fáze. Elektronický předzápis (není povinný) a Řádný zápis, na který se dostavíte osobně.

ZÁPIS KROK ZA KROKEM

1. krok - ELEKTRONICKÝ PŘEDZÁPIS - NEPOVINNÝ

Termín: 15. 4. - 3.5. 2024 si můžete, ale nemusíte, zapsat své dítě v elektronickém předzápisu. Den podání není rozhodující pro přijetí dítěte, pro přijetí jsou rozhodující kritéria přijetí.

Vyplněnou přihlášku si vytiskněte, podepište a nechte potvrdit u lékaře. Tu přinesete s sebou k osobnímu zápisu.
elektronický předzápis: www.elektronickypredzapis.cz/materska-skola/nova-vcelnice

2. krok - OSOBNÍ ZÁPIS - POVINNÝ

Termín: 6.5. 2024 od 8.00 – 15.30 hod.

Je potřeba, abyste se osobně dostavili a ve škole předložili následující dokumenty:

A) Vyplněnou přihlášku (buď z elektronického předzápisu), podepsanou a s razítkem od lékaře).
Pokud jste nevyužili elektronický předzápis, stáhněte si přihlášku na našich webových stránkách – www.ms-novavcelnice.cz, sekce Dokumenty ke stažení

B) Předložte k nahlédnutí originál rodného listu a občanského průkazu.

Pokud nemáte doma možnost tisku, vše vám při osobní schůzce rádi vytiskneme