Přidat novou zprávu

25.04.2012 19:37  | MARCELA GROSKOVA TUCAPY
DOBRY DEN ,DNES JSME SE POTKALI V CEKARNE U PANI DOKTORKY ADAMCOVE,VY JSTE MI VYPRAVEL CO PISETE PRO DETI ,TAK SE DIVAM NA VASE STRANKY A OBDIVUJI VAS VSE JE KRASNE PRO DETI PSANE.S POZDRAVEM GROSKOVA TUCAPY.

07.10.2009 12:03  | Železný Zdeněk
Protože píši hlavně pro malé děti, tak při vyhledávání kontaktů internetem na MŠ jsem našel mnoho krásných webů, mnohdy až přehnaně vymalovaných, ale Vaše stránky jsou nevtíravé, perfekně informující, přitom milé a jednoduché i krásné zároveň. Veliká poklona za vytříbený vkus patří autorovi těchto stránek.
Zdeněk Železný
www.zdenekzelezny.cz

25.02.2009 22:41  | Vaňásek Jiří
Dobry den chtěl bych poslat nějaké fotografie dětí do školky ale nevim jak postupovat nešlo by to prosim usnadnit děkuji otec Elišky a Kateřiny Vanáskových